O nás

Zajišťujeme překlady, tlumočení a výuku anglického jazyka na vysoké úrovni kvality. V dnešní době poskytujeme překladatelský a tlumočnický servis pro mnoho českých i zahraničních společností. Hlavním záměrem naší firmy je vybudování trvalých vztahů s našimi klienty a poskytování ekonomicky výhodných a kvalitních služeb.

Jsme schopni zajistit jak běžné, tak vysoce odborné překlady z mnoha oborů. Vysokou kvalitu překladů a tlumočení zajišťujeme spoluprací s řadou odborníků. Tlumočíme konsekutivně, což je vhodná metoda tlumočení při obchodních jednáních, jako doprovodné tlumočení ve výrobních provozech, při turistických akcích, na menších přednáškách, školeních a při podobných událostech.

V rámci vzdělávání nabízíme kurzy angličtiny jak ve formě individuální, tak ve formě firemní výuky. Výuka individuální formou umožňuje zaměřit se na vylepšení konkrétních jazykových znalostí jednotlivce. U firemní výuky se lze v malých skupinách zaměřit na specializaci určitého oboru.

Naše firma se specializuje především na anglický jazyk. Angličtina je západogermánský jazyk, původem z Anglie. Je třetím nejrozšířenějším mateřským jazykem na světě. Angličtina je používána v mnoha zemích jako jeden z úředních jazyků. Používá se také mezi lidmi z různých zemí, kteří si navzájem nerozumí. V takovém případě slouží jako mezinárodní dorozumívací prostředek.

Lokalita:

Vzhledem k povaze služby lze zajistit překlady nejen pro klienty z okolí sídla firmy: Vrchlabí, Jilemnice, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Jičín (trutnovská a semilská oblast), ale i pro klienty z celé České republiky či celého světa. Dokumenty mohou být zasílány elektronicky, faxem, poštou či kurýrní službou, a proto není vzdálenost překážkou.

Organizované kurzy anglického jazyka jsou soustředěny do okolí Vrchlabí a Jilemnice.

Skype Learning je opět bez omezení vzdáleností s ohledem na jeho podstatu tj. výuku on-line.

Tlumočení lze po dohodě zajistit v celém Královéhradeckém či Libereckém kraji, ostatních krajích ČR nebo i v zahraničí (doprovodné tlumočení na služebních a soukromých cestách).